Strona Główna Calibra Klub
Klub miłośników motoryzacji

Strona glowna  Szukaj  Uzytkownicy  Zarejestruj sie  Zaloguj sie 
 Ogłoszenie 

Logowanie do forum odbywa sie za pomoca adresu e-mail.

Problemy z dostepem do forum prosze zglaszac na maila administracja [ malpka ] calibraklub [ kropka ] pl



Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
kacper_96 
Świerzop




Dołączył: 23 Lut 2017
Posty: 1
Skąd: Łowicz
Wysłany: 2017-02-23, 00:34   [S] Spoiler Imrscher Oryginalny z Dokumentami (homologacją)

Moja oferta dotyczy oryginalnego spoilera niemieckiej firmy Irmscher, do Opla Calibry A wraz z kilkustronicową dokumentacją. (homologacją) Jest to unikat gdyż nigdzie indziej nie znajdziesz oferty takiego spoilera z homologacją w tej cenie. Spoiler jest w 100% Oryginalny, co potwierdzają dokumenty (homologacja), a więc kupując go masz pewność że będzie spełniał swoją funkcję. (nie jak w przypadku podróbek i innych chińskich badziewi które zamiast poprawiać aerodynamikę i dociskać tylnią oś, sprawiają że auto przy większych prędkościach 'rzuca ' tyłem i jest trudne do opanowania) Element w mojej ocenie 4/5, do drobnych poprawek lakierniczych (białe kropki widoczne na zdjęciach + mały ubytek przy lewej krawędzi) Spoiler został zdemontowany z mojej kochanej Calibry z którą niestety musiałem się rozstać, niestety nie mam w tej chwili zdjęcia żeby pokazać jak znakomicie ten spoiler się na niej prezentuje. Spoiler jest z ledowym światłem STOP. Kupując go masz pewność że kupujesz porządny niemiecki produkt zaprojektowany i stworzony do tego auta.

cena: 200zł wysyłka na terenie Polski gratis
Zdjęcia w aukcji Allegro
LINK ALLEGRO: http://allegro.pl/opel-ca...6716899733.html
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group