Strona Główna Calibra Klub
Klub miłośników motoryzacji

Strona glowna  Szukaj  Uzytkownicy  Zarejestruj sie  Zaloguj sie 
 Ogłoszenie 

Logowanie do forum odbywa sie za pomoca adresu e-mail.

Problemy z dostepem do forum prosze zglaszac na maila administracja [ malpka ] calibraklub [ kropka ] pl



Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
Kiler 
Admin CK





Silnik: X25XE
Pomógł: 5 razy
Wiek: 40
Dołączył: 22 Mar 2009
Posty: 2074
Skąd: M-ce
Wysłany: 2010-12-13, 19:13   

Witaj, nie mam XE wiec nie pomoge za bardzo. Jako nowy uzytkownik jest temat "witam, jestem ...", do opcji "Szukaj juz powinienes miec dostep :P
_________________


Status: ...
 
 
 
sąsi
[Usunięty]



Wysłany: 2010-12-13, 19:39   

marcoo napisał/a:
witam,
po pierwsze chcialbym sie przywitac. jestem marek z boleslawca. cali jezdze od roku, moj silniczek to c20xe. teraz slowem wstepu. dziwnie mi sie zbiera cisnienie w ukladzie chlodzenia. plynu nie ubywa, ani tez nie ma oznak przedostawania sie do niego oleju. olej tez jest wporzadku. kros ma jakies pomysly?

pisze tu bo jako nowy uzytkownik nie moge zalozyc nowego tematu, ani nawet uzyc opcji szukaj

Marek jeśli w Cali nie ubywa płynu chłodniczego jak i nie pokazuje się olej w układzie chłodzenia np. zbiorniczek wyrównawczy to moim zdaniem wszystko ok.
Jak dobrze pamiętam to moje ale Ne też miało tak że jakieś większe ciśnienie pokazywało się w układzie chłodzenia a silniczek był zdrowy.
Ale warto skontaktować się z Sewerynem to na pewno fachowo tobie coś doradzi.
 
 
yano 
Klubowicz





Silnik: C20XE emerytstajl
Pomógł: 1 raz
Wiek: 40
Dołączył: 23 Sie 2010
Posty: 652
Skąd: żywiec
Wysłany: 2010-12-14, 17:25   

Wyjaśnij dokłądnie co rozumiesz przez "zbiera się ciśnienie". Jeżeli mówisz o tym, że słyszysz ulatujące ciśnienie przy odkręcaniu korka, zwykle na ciepłym silniku, to nie masz się czym martwić, tak ma być.
Ale znowu, jeżeli ciśnienie jest zbyt mocne, tzn rozwala przewody, albo zsuwają sie na złączkach, to znaczy, że zawór regulujący ciśnienie (znajduje się w korku), jest do wymiany. Czyli kup nowy korek i będzie ok.
_________________
nowy projekt :)
http://forum.muratordom.p...C3%B3b-to-sam-)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group