Strona Główna Calibra Klub
Klub miłośników motoryzacji

Strona glowna  Szukaj  Uzytkownicy  Zarejestruj sie  Zaloguj sie 
 Ogłoszenie 

Logowanie do forum odbywa sie za pomoca adresu e-mail.

Problemy z dostepem do forum prosze zglaszac na maila administracja [ malpka ] calibraklub [ kropka ] pl



Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
Michu85 
Świerzop




Wiek: 39
Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 3
Skąd: Zielona Góra
  Wysłany: 2014-07-19, 22:13   autko zachowuje się jak żabka

witam
kilka dni temu zauważyłem że po zamknięciu centralki autko samoczynnie się otwiera po kilku godzinkach, chciałem uniknąć nie proszonych gości wewnątrz auta więc zacząłem rozpinać aku i od tego momentu zaczął się mój problem :( po odpaleniu cali obojętnie czy zimna czy ciepła podczas jazdy dziwnie się zachowuje tak do 2,5 - 3 tysięcy dziwnie skacze zachowuje się jak żabka i ma mniej mocy po wyżej 3 tyś. jest to mniej wyczuwalne proszę o pomoc w diagnozie pozdrawiam Michu
 
 
Kiler 
Admin CK





Silnik: X25XE
Pomógł: 5 razy
Wiek: 40
Dołączył: 22 Mar 2009
Posty: 2074
Skąd: M-ce
Wysłany: 2014-07-20, 03:15   

Czesc, sprawdz bledy silnika ...
_________________


Status: ...
 
 
 
krychu 
Forumowicz





Silnik: c20ne
Dołączył: 12 Sie 2012
Posty: 85
Skąd: radomsko
Wysłany: 2014-07-20, 08:29   

a ile byl aku odlaczony? mialem podobnie :-( wystarczylo opiac aku na 30min (w moim przypadku stal prawie godzine) potem odpalilem i przez pare min sam sobie zwiekszal i zmniejszal obroty (oczywiscie wszystko dzialo sie na postoju). Jesli pomoze to trzeba sprawdzic bedy
 
 
Michu85 
Świerzop




Wiek: 39
Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 3
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2014-07-20, 13:48   

aku miałem rozłączone przez całą noc, widzę że bez kompa się nie obejdzie tylko zastanawia mnie czy to nie wróci przy następnym rozłączeniu :(
 
 
krychu 
Forumowicz





Silnik: c20ne
Dołączył: 12 Sie 2012
Posty: 85
Skąd: radomsko
Wysłany: 2014-07-20, 17:47   

no to musisz podlaczyc pod kompa
 
 
Kiler 
Admin CK





Silnik: X25XE
Pomógł: 5 razy
Wiek: 40
Dołączył: 22 Mar 2009
Posty: 2074
Skąd: M-ce
Wysłany: 2014-07-20, 19:34   

po co pod kompa ? Tu masz opis jak sprawdzic bledy http://www.forum.calibrak...topic.php?t=435
_________________


Status: ...
 
 
 
Zimek 
Świerzop
Zimek




Silnik: C20XE
Wiek: 47
Dołączył: 22 Paź 2013
Posty: 10
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2014-07-21, 01:22   

Kiler ten link jest dla ludzi którzy się na tym znają, przeciętny Kowalski nie będzie przecież kupował na Allegro interfejsu co by sobie samodzielnie podpinać auto do kompa. Jak dla mnie problem dotyczy tego samego o czym pisałem w moim poście, czyli chodzi o błędy 31 i 94. Michu podjedź na kompa i sprawdź, prawdopodobnie masz problem który ja miałem czyli błąd na czujniku położenia wałka rozrządu i brak sygnału prędkości obrotowej silnika. Po wykasowaniu błędów jak ręką odjął, choć i tak wspomniane czujniki wymienię :)
 
 
Kiler 
Admin CK





Silnik: X25XE
Pomógł: 5 razy
Wiek: 40
Dołączył: 22 Mar 2009
Posty: 2074
Skąd: M-ce
Wysłany: 2014-07-21, 06:46   

Zimek napisał/a:
Kiler ten link jest dla ludzi którzy się na tym znają, przeciętny Kowalski nie będzie przecież kupował na Allegro interfejsu co by sobie samodzielnie podpinać auto do kompa.


Ten link sluzy po to zeby nie kupowac interfejsu tylko za pomoca zwyklego spinacza zewrzec dwa piny w zlaczu diagnostycznym i sprawdzic bledy.
Bledy kasuje sie przez odpiecie akumulatora, proponuje odlaczyc akumulator na kilka godzin.
_________________


Status: ...
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group