To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Calibra Klub
Klub miłośników motoryzacji

Techniczne - Świeci poduszka i Abs

venixxon - 2011-04-21, 01:54
Temat postu: Świeci poduszka i Abs
Padł mi dzisiaj czujnik temperatury,wskazówka była cały czas na niebieskim polu,po chwili zapaliła się kontrolka z poduszki powietrznej a po chwili z abs-u,znajomy wymienił mi czujnik i wskazówka temperaturę pokazuje a reszta kontrolek zgasła,w drodze do domu nagle znów się zapaliły;poduszka i abs,raz świecą raz gasną raz migają,co mogło nawalić?miał już ktoś podobny problem?
Kiler - 2011-04-21, 07:47

Zczytaj bledy albo http://www.forum.calibrak...topic.php?t=557 :P
Bartek - 2011-04-21, 09:57

A check ci się nie świeci ? Jeżeli tak to sprawdź masy, zacznij od plecionki przy silniki, masa aku-buda itp.
Zmierz też ładowanie. Jak poducha się zapala i gaśnie to błedów poduchy nie będzie bo komputer airbag ma to do siebie że jak złapie błąd to świeci cały czas aż nie skasujesz.

venixxon - 2011-04-22, 15:14

Byłem dzisiaj u elektryka i podpiął laptopa,okazuje się że nie mam sterownika z poduszek bo komp się z nim nie połączył ale za to pokazał się błąd ABS przednie lewe koło więc wywnioskowaliśmy że auto miało kiedyś strzał poduszki zostały (może) wsadzone ale sterownik wywalili i podpięli kabel pod ABS żeby na desce nie świeciło i teraz wraz z ABS-em świeci poduszka później sprawdze czujnik w kole
Bartek - 2011-04-22, 16:09

Jak by co mam poduszkę kierowcy i komputer airbag też (sprawny bez błędu)
venixxon - 2011-05-30, 21:06

lampki zgasły i więcej się nie zaświeciły cud :-?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group