To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Calibra Klub
Klub miłośników motoryzacji

Polecam - Polecam lekarza dla Cali

milimetr - 2011-01-18, 01:30
Temat postu: Polecam lekarza dla Cali
Poniżej podaje namiary na najlepszego moim zdaniem mechanika w okolicy. Serwisuję u niego moją Cali i nigdy mnie nie zawiódł. Można powiedzieć, że ma doświadczenie w trudnych przypadkach ;) ;) ;) ;) ;)
POLECAM!!! ;-) :lol:



PHU AUTO SERWIS MAROSZEK - Maroszek Damian---SIEĆ Q SERVICE

Kategorie: elektryk, mechanik, elektromechanik, wulkanizacja, serwis opon, klimatyzacja, przeglądy, sprzedaż części, geometria
Adres: Czechowicka 22 A
Miast
o: Kaniów

Kod pocztowy: 43-514
Województwo:ŚLĄSKIE, OKOLICE CZECHOWIC DZIEDZIC
Telefon: 32 215 73 68; 605 103 920

BiancoNeri1985 - 2011-01-18, 23:15

...to gdzieś w Zasiedmiogrodzie jest... ;>
milimetr - 2011-01-19, 01:30

to jest link do zumi

http://www.zumi.pl/namapi...9502565,scale:5

:P

zajaczek - 2011-01-19, 17:13

Rowniez moge go polecic,w dawnej mojej firmie wszystkie auta tam naprawialismy,osobowki jak i dostawczaki,teraz woze mu czesci z obecnej firmy,jak by ktos chcial moge dac namiary na paru mechanikow w rejonie czechowic,goczalkowic ipszczyny pozdr.
milimetr - 2011-01-20, 11:27

zajaczek napisał/a:
Rowniez moge go polecic,w dawnej mojej firmie wszystkie auta tam naprawialismy,osobowki jak i dostawczaki,teraz woze mu czesci z obecnej firmy,jak by ktos chcial moge dac namiary na paru mechanikow w rejonie czechowic,goczalkowic ipszczyny pozdr.


trzymam cię za słowo....

zajaczek - 2011-01-20, 17:27

[quote="milimetr"]
zajaczek napisał/a:
Rowniez moge go polecic,w dawnej mojej firmie wszystkie auta tam naprawialismy,osobowki jak i dostawczaki,teraz woze mu czesci z obecnej firmy,jak by ktos chcial moge dac namiary na paru mechanikow w rejonie czechowic,goczalkowic ipszczyny pozdr.


trzymam cię za słowo....[/quote



ok heheheh
]



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group