To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Calibra Klub
Klub miłośników motoryzacji

Techniczne - Obudowa zegarow:D

wozik - 2010-12-23, 12:13
Temat postu: Obudowa zegarow:D
Natknolem sie dzis na calibra.pl na takie zegary i powiem ,ze mnie sie osobiscie podobaja,cos innego calkowicie:) Powiedzcie mi ma ktos zdolnosci aby takei cos wykonac?Napisalem email do uzytkownika ktory posiada te zdjecie na forum czy jest mozliwosc za zaplata zrobic mi taka obudowe,chyba ,ze ktos z was potrafi?Pozdro:D



Kiler - 2010-12-23, 12:22

hehe, fajnie wyglada ale ja tam wole miec nawiew :P
wozik - 2010-12-23, 13:01

nawiew mozna zrobic gdzie radio:) nie no fajnie to komus wyszlo,wyglada jak orginal:) Jakby ktos mial zdolnosci i moglby zrobic taka obudowe to jestem mega chetny
Anonymous - 2010-12-23, 13:24

Hehe mialem kiedyś tak samo. Zegar z ciśnienia i ladowania. Zrobic takie cos to banał. Troche pracy i zabawy:*
wozik - 2010-12-23, 13:46

pewnie tak:p mozesz mi troche przyblizyc zrobienie tego?Meterialy,ilosc?ZTo moze sam porzezbie 8-)
milimetr - 2010-12-23, 18:09

Fajne ale nawiew ważniejszy :-/
Anonymous - 2010-12-23, 23:15

wozik napisał/a:
pewnie tak:p mozesz mi troche przyblizyc zrobienie tego?Meterialy,ilosc?ZTo moze sam porzezbie 8-)




Elementy zaznaczone na czerwono musisz usunąć. Tz. Wyciągnąć te kratki i pokrętło z nawiewu.
Potem te wolne przestrzenie maskujesz matą szklaną i smarujesz żywicą z utwardzaczem.
Następnie gdy wszystko wyschnie wyciszasz otwory na zegary, nie za duże by weszły używając trochę siły, chodzi o to by nie latały. Potem od tyłu podklejasz je trochę żywica i matą szklaną by się trzymały na stałe.
A na sam koniec szpachlówka wykończeniowa. Potem szlifowanko i rzeźba by wszystko miało nienaganne kształty, po wyschnięciu i malowanko na jaki kolor sobie życzysz. Na sam koniec podłączenie całości i gotowe. Oczywiście otwór na przycisk od świateł awaryjnych zostaje. Bo przycisk wróci na swoje miejsce. Tam musisz szpachlówkę dobrze wyszlifować by przycisk się nie klinował. Po prostu sfazowac tak by chodził bez przeszkód.

wozik - 2010-12-23, 23:21

Dzieki ci dobry czlowieku :D


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group