To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Calibra Klub
Klub miłośników motoryzacji

Tuning zewnętrzny - 5 tys na Cali

Dj_Mario - 2010-02-18, 18:33
Temat postu: 5 tys na Cali
Witam , posiadam na wydatek okolo 5 tys zl , chce delikatnie ozdobic moja Calli , co proponujecie ?? Wspomne ze mam seryjne wyposazenie samochodu , bez zadnych spojlerow czy nakladek na zderzaki . Ale wszystko mozna przyjac :) , wiadomo zbliza sie wiosna i trzeba odnowic autko :):)

Jezel czyjs pomysl wpadnie mi bardzo do gustu to moge obiecac dobra nagrode ::)

Semena - 2010-02-18, 18:50

jak masz cali w serii to się tego trzymaj i nawet się nie wygłupiaj by coś dokładać :!:

kup sobie dobry sprzęt grający,zrób polerkę auta,odnów felgi,kup skórzane fotele... ale od dokładek,spojlerów i innych plastików trzymaj się z daleka ;-)

Kora - 2010-02-18, 19:11

Właśnie felgi i polerka na pewno się przyda, to priorytety jak już wiosna idzie ...
A nawiasem autko śliczne :-D

Anonymous - 2010-02-18, 19:48

Powiem Ci tak.
Nie wkładaj żadnych laminatów itp.
Ja mam tak auto zrobione i Ku...... już mam tego dosyć.
Już zbieram zderzaki i progi by wrócić do serii.
Calibra seryjna jest najpiękniejsza!!! Nie warto jej robić operacji plastycznych.
Jedynie co ja bym zrobił jakbym miał serie to fajna gleba (nie za duża), piękne Alu 17cali,
lekko szybki przyciemnić, sprzęt grający,.
No może jeszcze klamki zmienić na nowszy model z Vectry B (one są Plug Q Play) pomalować je pod kolor auta razem z listwami zderzaków jak i bocznych drzwiowych :)
Ale według mnie podstawa to 100% sprawny samochód.
Więc pierw doprowadzić auto do 100% sprawności a potem zabawa wizualna.
Albo jakiś swapik na V6 hehe albo Let :)

Dj_Mario - 2010-02-18, 20:30

Tak myslalem mam kremowa skore na oku :) polerka lakieru , fele 17 " i moze wydech , bo silniczek zostawiam mam 8 i jezdzi zajebiscie , jeszcze po autobanie w nocy :):) leci te 220 km/h wiec wiecej nie trzeba .
Anonymous - 2010-02-18, 20:35

No to jeśli tak to super :lol:
Anonymous - 2010-02-19, 20:10

Tak jak pisała Misiula, daj sobie z tym spokój.
Kiler - 2010-02-20, 21:46

Wrzuc sobie BC albo chociaz DD. Podswietlenie dechy rozdzielczej sobie zmien na LED SMD, jak chcesz zobaczyc roznice miedzy zarowkami a diodami to podjedz do mnie ;-)

Sasi moze i masz laminaty ale autko sie slicznie prezentuje. Nie to co moje.

Kora - 2010-02-20, 22:14

kiler-jakbyś zmienił cokolwiek w naszej cali ... to bym się Ciebie wyrzekła ;-)
Nasza jest piękna bo seryjna, nie ulepszana ... przerabiana cali-to tak jakby sztuczne cy... u kobiety, co nie Sąsi ?
Mam rację ?
(ja tam nie chcę obrażać nikogo z tuningiem, ale jak czasem wspomnę co nasz sąsiad zrobił ze swoją, zanim mu ją ukradli to mnie mdli ...)

Kiler - 2010-02-20, 22:29

Nic z nia nie zrobil bo juz taka kupil :mrgreen:
Anonymous - 2010-05-23, 10:14

Szkoda że Cali idzie do Żyda. Bo plany były fajne co do niej.
Kiler - 2010-05-24, 16:28

Jako ze 5 tys. na cali juz nie pojdzie, temat zamykam.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group