To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Calibra Klub
Klub miłośników motoryzacji

Tuning zewnętrzny - Nowy Design lamp przednich w mojej Cali

Kiler - 2009-06-03, 21:44

Te lampy sebassa sa poprostu piekne ;-)

Semena napisał/a:
no fakt,wiek kierowcy jest drogi :język:


Mnie juz zwyzka za wiek kierowcy nie obowiazuje, tylko ze teraz dopiero mi dojdzie - 10% za rok bezszkodowej jazdy

Sobie policz

ok. 1650 skladki podstawowej
- 10% za rok bezszkodowej jazdy
- 10% za jednorazowa oplate
- 5 % za kontynuacje ubezpieczenia

wyjdzie ok. 1250 ,-

Semena - 2009-06-03, 21:49

zgadza się,już zapomniałam o tych stawkach :-/jak to dobrze że ja już mam połowę z tego :-/

@Robi ja się z Tobą chętnie zamienię wiekowo :-P

ale odeszliśmy daleko od tematu,więc w tył zwrot :>

Kiler - 2009-06-03, 21:54

Semena napisał/a:
ale odeszliśmy daleko od tematu,więc w tył zwrot :>


Ja tam w kazdym poscie mam na poczatku na temat lamp :diabeł:

Semena - 2009-06-03, 21:56

hahahahahaha ,posprzątam Ci jutro temat ;-)
Sebass - 2009-06-18, 01:28

Widzę,że temat się rozwinął hehe... Szkła z AE to tak deficytowy towar,ze masakra. ja szukałem długi czas, i trafiły mi sie całe lampy z połamanymi uchwytami po przejściach, ale z ładnymi szkłami,które trzeba było tylko spolerować :) reszta to już własna inwencja i praca,nie wiem czy drugi raz chciałoby mi sie je robić ;-) hehe pewnie tak bo efekt zajebisty. Dzisiaj Brat jechał moja Cali a ja jego i zamiast patrzeć przed siebie to cały czas w lusterko lukałem za moja Cali. :diabeł: Nie codzienny widok obserwować swoje autko na drodze :)

P.S. Mam jeszcze nowy patent kierunkowskazy w lampach clear gładkie szkła całkowicie przeźroczyste i do tego pomarańczowa żarówka. Czekają na montarz,ale nie chce mi się jak narazie lamp rozbierać :lol:

Semena - 2009-06-18, 07:59

Sebass napisał/a:
Dzisiaj Brat jechał moja Cali a ja jego i zamiast patrzeć przed siebie to cały czas w lusterko lukałem za moja Cali. :diabeł:

mam to samo gdy Ty jedziesz za mną :-P

Sebass - 2009-06-21, 03:25

Semena napisał/a:
Sebass napisał/a:
Dzisiaj Brat jechał moja Cali a ja jego i zamiast patrzeć przed siebie to cały czas w lusterko lukałem za moja Cali. :diabeł:

mam to samo gdy Ty jedziesz za mną :-P


Kulturalny facet zawsze przepusci kobietę :-) następnym razem Cie wyprzedzę to tyleczek bedziesz mojej Cali ogladać też jest fajny hehe 8-)

Praethorians - 2009-06-21, 07:58

sebas, proponuje na tylną wycieraczke zamontowanie łapki z HEYAH :D
Semena - 2009-06-21, 10:42

Sebass napisał/a:
Kulturalny facet zawsze przepusci kobietę :-) następnym razem Cie wyprzedzę to tyleczek bedziesz mojej Cali ogladać też jest fajny hehe 8-)


hehe jak na razie to Ty oglądasz mojej cali tyłeczek :-P ale Twój też niczego sobie :język: więc z przyjemnością pozwole Ci się wyprzedzić :diabeł:

Praethorians - 2009-06-21, 17:31

on ogląda tył twój? specjanie jedzie za tobą żebyś jego przód podziwiała ;)
Semena - 2009-06-21, 19:48

w przypadku Sebassa to nie ważne czy jadę przed nim czy za nim,bo i przód i tył ma boski :-P
Praethorians - 2009-06-21, 23:25

sebas, to mi pachnie głębszą sprawą :D :D:D
Semena - 2009-06-22, 06:48

noooooooooo szczególnie jak jadę z tyłu to czuć spaliny
Praethorians - 2009-06-22, 18:47

zamykaj szyber :p
Sebass - 2009-06-23, 08:53

Hehe :-P głupole :>


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group