To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Calibra Klub
Klub miłośników motoryzacji

Ogłoszenia inne - CHIP TUNING CALIBRY +20 KM

Lukas2611 - 2014-08-08, 12:11

Chip pochodzi z niemieckiej aukcji ebey, od goscia ktory profesjonalnie zajmuje sie tuningiem -wystarzczy wysciubic nosa z polskiego neta i poszukac na zagranicznym.Zreszta ja sprawdzalem na swoim autku na hamownii i wszystko jest czarno na bialym.Kazdy ma prawo wstawic sobie do auta co chce - zyjemy w wolnym kraju,nikt nikogo do niczego nie zmusza...tyle w tym temacie
Kiler - 2014-08-08, 21:05

Kazdy silnik jest w innym stopniu wyeksplatowany, chipa dobiera sie pod silnik.
Nie jestem zwolennikiem wkladania jednego chipa do 100 aut tylko dlatego ze maja takie same silniki.
Ja ebay.de i ogloszenia ze swiata ogladam caly czas. A wsad do tego ukladu widzialem na ruskiej stronie gdzie sa takie rzeczy do sciagniecia za darmo.

A teraz na powaznie:
Zgodnie z regulaminem dzialu ogloszen, ogloszenie powinno zawierac zdjecie sprzedawanego przedmiotu...

Lukas2611 - 2014-08-09, 10:10

Każdy chyba najlepiej wie w jakim stanie jest jego silnik i czy ewentualnie jest sens tuningowania go , chyba że nie wie co ma pod maską :P
W takim razie zapraszam wszystkich na rosyjskie strony , skoro wsad jest za darmo i ze 100% pewnością można zaaplikować go swojemu silnikowi, no bo jak wiadomo cała dobroć płynie ze wschodu... :-D

Gutek - 2014-08-13, 23:49

możesz mi wyjaśnić kilka nieścisłości?

po pierwsze
masz xe ---- sprzedajesz epromy do v6

po 2 --- z racji tego że sam stroiłem swoje auto i kilka innych
- czemu skoro były 2 pomiary robione wykresy nie są nałożone?
-czemu opisy na wykresach są nie zgodne. (Nm i Hp)
-czemu skoro już niby coś tam robiłeś - nie przesuwasz rev limiter ?



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group