Strona Główna Calibra Klub
Klub miłośników motoryzacji

Strona glowna  Szukaj  Uzytkownicy  Zarejestruj sie  Zaloguj sie 
 Ogłoszenie 

Logowanie do forum odbywa sie za pomoca adresu e-mail.

Problemy z dostepem do forum prosze zglaszac na maila administracja [ malpka ] calibraklub [ kropka ] pl



Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Kiler 2011-01-07, 14:39
Autor Wiadomość
Kiler 
Admin CK





Silnik: X25XE
Pomógł: 5 razy
Wiek: 40
Dołączył: 22 Mar 2009
Posty: 2074
Skąd: M-ce
Wysłany: 2011-01-06, 16:50   

Nie no, raczej nie musisz sie tlumaczyc, ja trzymalem ci od 11 Grudnia skore i stracilem kilku kupcow, a ty straciles 50 zl ktore zaliczkowales.
26 pisales mi czy spuszcze Ci skore o 100,- napisalem Ci gora 50,-
skora lezala u Grabarza i mogla tam lezec bo ja mam do niego 30km w dwie strony, tyle kilometrow to ja przez dni do roboty robie, jednak musialem zwiezc skore do mnie bo miales ja wziasc.
28 napisales: "Dowiedzialem sie ,ze jutro nie pochytam samochodu,dam ci znac w sobote ostateczny termin kiedy je wezne,jesli w sobote ci nie napisze to nie wezne ich bo nie pochytam samochodu"
W sobote byl pierwszy i w sobote kupiles ta skore po czym mi napisales: "Siemka.Soory jednak nei wezne twojej skory,wyskoczyly mi sprawy rodzinne i lipa"

Widac ze twoja sprawa rodzinna ktora miala miejsce w Krakowie byla skora o 250 zl drozsza od mojej i to jeszcze eko... tylko szkoda ze nie byles od razu szczery, nakombinowales sie rowno.
Rownie dobrze moglem sprzedac skore a Tobie zwrocic 50,- jednak skoro wplacasz zaliczke i piszesz: "Chetnie bym ja kupil po swietach na 100%,bylaby taka mozliwosc?" ze bierzesz na 100% to ja trzymam.
Kolejny raz przekonalem sie zeby nikomu nic nie trzymac, nie rezerwowac tylko sprzedawac jak tylko jest okazja.
_________________


Status: ...
 
 
 
wozik 
Forumowicz




Dołączył: 03 Gru 2010
Posty: 74
Skąd: Świętochłowice
Wysłany: 2011-01-06, 16:58   

sprawa rodzinna to sprawa rodzinna.A jesli chodzi o twoja skore nie powiedzialem ci na slowo ze ja wezne,tylko zaliczkowalem.Bo naprawde mialem ja wziasc,dlatego ja zaliczkowalem.A to ze w jeden dzien kupilem ta skore to inna sprawa.Nie musze sie tlumaczyc dlaczego twojej nei wziolem,stracilem 50zl i tyle.Pozatym to nie miejscie gdzie rozwiazujemy nasza sprawe,wiec jako ze jestes modem prosze o usuniecie tych wiadomosci bo temat dotyczy czego innego

[ Komentarz dodany przez: Adm_CK: 2011-01-06, 17:15 ]
Jesli komus sie pisze "na 100%" to nie pisze sie tego ot tak sobie. Naucz sie jednego, szacunek dla innych i nie krecic.[/b]
_________________

 
 
wozik 
Forumowicz




Dołączył: 03 Gru 2010
Posty: 74
Skąd: Świętochłowice
Wysłany: 2011-01-06, 17:07   

Mozesz teraz zamknac
_________________

 
 
Bartek 
Klubowicz




Silnik: 20SEH
Wiek: 46
Dołączył: 06 Kwi 2008
Posty: 930
Skąd: Zabrze
Wysłany: 2011-01-06, 18:39   

Ludzie ochłońcie... Fakt że to nie "fair" ale kupujący może się wycofać z zakupu nawet w kilka dni po dokonaniu transakcji... Kiler było wziąć większą zaliczkę :D
_________________
Moje cacuszko.
 
 
Kiler 
Admin CK





Silnik: X25XE
Pomógł: 5 razy
Wiek: 40
Dołączył: 22 Mar 2009
Posty: 2074
Skąd: M-ce
Wysłany: 2011-01-07, 14:39   

Masz racje Bartek, mialem pobrać 80% zaliczki skoro pisze ze bierze na "100%" :P
_________________


Status: ...
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group