Strona Główna Calibra Klub
Klub miłośników motoryzacji

Strona glowna  Szukaj  Uzytkownicy  Zarejestruj sie  Zaloguj sie 
 Ogłoszenie 

Logowanie do forum odbywa sie za pomoca adresu e-mail.

Problemy z dostepem do forum prosze zglaszac na maila administracja [ malpka ] calibraklub [ kropka ] pl



Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
majner 
Świerzop




Wiek: 41
Dołączył: 09 Kwi 2008
Posty: 9
Skąd: Jaworzno
Wysłany: 2008-12-28, 23:36   Założenie klimy

Witam, szukam kogoś kto założy klimę w mojej Cali :) Nie wiem czy to istotna informacja, ale dodam, że wcześniej nie było w niej klimy. Oczywiście fajnie by było, gdyby ewentualne deklaracje zawierały również orientacyjną cenę takiej usługi :)
 
 
Seweryno 
Aktywny forumowicz
wariat;p




Pomógł: 1 raz
Wiek: 40
Dołączył: 09 Kwi 2008
Posty: 295
Skąd: Znienacka :P
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2008-12-29, 10:26   

jaki masz silnik? czy na wąskim pasku czy nie?
szukaj sobie na forach kompletnych SPRAWNYCH instalacji - kompresor, przewody, chłodnica, cała nagrzewnica, odwadniacz, zawory, instalacja elektryczna, inny schowek pod klime(chłodzony)....

co do robót to troche przy tym jest zabawy:
montaż i demontaż deski, wycięcie otworu na przewody w ścianie grodziowej, montaż kompresora, przewodów, przewód do zamykania "obiegu zamkniętego" no i jeszcze instalacja elektryczna.

co do kosztów to niemoge ci pomóc bo niechce rzucać sumy z sufitu (nierobiłem do konca nigdy takiej operacji).

jakby co to pytaj.
 
 
 
krisco 
Wymiatacz forum




Pomógł: 1 raz
Wiek: 114
Dołączył: 06 Kwi 2008
Posty: 584
Skąd: Bielsko-Biała Kraków
Wysłany: 2008-12-29, 11:13   

wiem ze wujek kiedys doposazał kie
ale zapytam dokładnie i niapisze co i jak
zadzwon sobie do serwsu euroklima
chłopaki mapewno cos doradza :)
 
 
 
Semena 
Wymiatacz forum





Pomogła: 1 raz
Wiek: 47
Dołączyła: 06 Kwi 2008
Posty: 3794
Skąd: smoczygród
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2008-12-29, 12:06   

Tomuś na pierona Ci klima ?? ogrzewanie Ci nie działa ?? Szybki Ci nie działają ??

jak już sie tak uparłes to pomyśl o cali z klimą niż się bawić w takie dłubanie :-P
_________________
Ktoś pogniótł mi skrzydła,Zabrał aureole,Pobrudził ręce...Byłam kiedyś aniołem,Pamiętasz?Dziś nie potrafie nawet,Powiedzieć gdzie leży niebo . . .
 
 
 
majner 
Świerzop




Wiek: 41
Dołączył: 09 Kwi 2008
Posty: 9
Skąd: Jaworzno
Wysłany: 2009-01-20, 13:23   

Seweryno napisał/a:
jaki masz silnik? czy na wąskim pasku czy nie?
szukaj sobie na forach kompletnych SPRAWNYCH instalacji - kompresor, przewody, chłodnica, cała nagrzewnica, odwadniacz, zawory, instalacja elektryczna, inny schowek pod klime(chłodzony)....

co do robót to troche przy tym jest zabawy:
montaż i demontaż deski, wycięcie otworu na przewody w ścianie grodziowej, montaż kompresora, przewodów, przewód do zamykania "obiegu zamkniętego" no i jeszcze instalacja elektryczna.

co do kosztów to niemoge ci pomóc bo niechce rzucać sumy z sufitu (nierobiłem do konca nigdy takiej operacji).

jakby co to pytaj.

Silnik na szerokim pasku, bo to v6. Miałem możliwość zakupu właśnie kompletnej klimy sprawnej za grosze, więc spytałem ile może kosztować założenie. Zdaję sobie, że to jest sporo roboty, więc i cena niekoniecznie niska.

[ Dodano: 2009-01-20, 13:25 ]
Semena napisał/a:
Tomuś na pierona Ci klima ?? ogrzewanie Ci nie działa ?? Szybki Ci nie działają ??

jak już sie tak uparłes to pomyśl o cali z klimą niż się bawić w takie dłubanie :-P

Aguś, wszystko mi działa znakomicie :) Ale jak była okazja kupić taniutko sprawną klimę, to czemu z tego nie skorzystać ? :)

Wiesz, ja już prawie wszystko wymieniłem w mojej cali jeśli chodzi o spód, zrobiłem swapa, pomalowałem autko, wiem co jeszcze muszę w Cali zrobić, więc sprzedać ją teraz i kupić inną dla klimy ? No way :)

Dzwoniłem do Euroklimy, tak jak radził Krisco i szczerze mi chłopaki odebrali ochotę do dalszego dłubania przy klimie :P
 
 
darkstar 
Forumowicz




Wiek: 44
Dołączył: 10 Kwi 2008
Posty: 90
Skąd: czerwionka
Wysłany: 2009-02-10, 20:57   

Zakladac klime?? Po kiego grzyba?? Zbedne kilogramy 8-)
_________________
gg 9870672
+48698676553
+4746363152
 
 
 
Semena 
Wymiatacz forum





Pomogła: 1 raz
Wiek: 47
Dołączyła: 06 Kwi 2008
Posty: 3794
Skąd: smoczygród
Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2009-02-10, 22:20   

dokładnie hehe :D
_________________
Ktoś pogniótł mi skrzydła,Zabrał aureole,Pobrudził ręce...Byłam kiedyś aniołem,Pamiętasz?Dziś nie potrafie nawet,Powiedzieć gdzie leży niebo . . .
 
 
 
Bartek 
Klubowicz




Silnik: 20SEH
Wiek: 46
Dołączył: 06 Kwi 2008
Posty: 930
Skąd: Zabrze
Wysłany: 2009-02-10, 22:59   

Ja Ci powiem po kiego jak Seweryn skończy u mnie zakładać :D
Wszystko już czeka....
_________________
Moje cacuszko.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group