To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Calibra Klub
Klub miłośników motoryzacji

Techniczne - Zla praca silnika po dluzszym postoju

Paku - 2011-11-12, 14:56
Temat postu: Zla praca silnika po dluzszym postoju
Witam wszystkich :D

Jako ze ostatni czas nie mialem zbytnio dostepu do neta to rzadko udawalo mi sie odwiedzic nasze forum.

Korzystajac z okazji chcialem sie Was poradzic co myslicie o przypadlosci ktora dopadlo moja Cali


Otoz po dluzszym postoju minimum 2,3 dni po odpaleniu silnik jakby nieszedl na wszystkie gary, zwiekszone wibracje no i nie moge go wkrecic na wiecej niz jakies 2 moze 3 tys obrotow. Po okolo minucie jak juz sobie pochodzi to objawy ustają.

Silnik jest po remoncie ( jakos rok temu ) wiec raczej obstawiam problem z wnetrzosciami ^^" , sproboje wymienic swiece, ew nawet pokusze sie o zmiane przewodow, ale to chyba byloby zbyt latwe

A moze cos jest z ssaniem?tzn ze w poczatkowej fazie niedostaje tyle paliwa ile potrzebuje? Wiem ze w Puncie np są 2 czujniki temp wody, jeden do deski rozdzielczej drugi do ECU. czy w Cali jest podobnie ?

Czekam na sugestie

Pozdro

GienekMu - 2011-11-12, 16:46

sprawdz Kable zaplonowe, mialem to samo i dzis uporalem sie z tym problemem :)
milimetr - 2011-11-12, 17:16

Sorki za OT ale obydwaj zjawcie się proszę na spocie wigilijnym.....
Paku - 2011-11-12, 18:10

Gienek tak tez zrobie jak zjade do polski, kable nie majątek a nóż ktorys powiedzial papa.

Milimetrze jesli bede akurat w domu a nie w trasie to chetnie sie zjawię razem z moją love, niestety trudno mi zaplanowac cos pare tygodni do przodu odnosnie zjazdu.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group