To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Calibra Klub
Klub miłośników motoryzacji

Tuning zewnętrzny - Lakierowanie

BiancoNeri1985 - 2010-12-02, 19:04

A Ty Meon jak miałeś lakierowane? Chyba wspominałeś, że tylko Ci zmatowili stary lakier.
Meon - 2010-12-02, 20:55

Janku owszem tak zmatowili mi cały lakier, potem jakiś czarny podkład poszedł na to i farba właściwa. (Oczywiście wcześniej była cała blacharka)
BiancoNeri1985 - 2010-12-02, 22:44

Trzyma się wszystko? To chyba pierwsza zima po lakierowaniu?
Kiler - 2010-12-02, 23:03

Nie widziales ze mu odpada ?? :/
Meon - 2010-12-02, 23:07

Łukasz gdzie odpada ... ?? :evil: są normalne odpryski to już druga zima po malowaniu ... dalej się trzyma zobaczysz na spocie :D Zresztą już ją widziałeś nie raz i wszystko było tak jak trzeba :)

Jeżeli byłby położony lakier na lakier bez matowania i podkładu, to na pewno by płatami schodziło 8-)

BiancoNeri1985 - 2010-12-03, 01:35

...teraz patrzę na to pod innym kontem :P
Bartek - 2010-12-03, 09:10

No tak dokładnie jest, przy zmatowionym starym lakierze i kładzionym nowym na stary często są odpryski ale to nie problem jak się ma zaprawkę w sztyfcie :) Wiem coś o tym hehehe
whiteCALI - 2011-10-01, 02:09

Kiler napisał/a:
Nie widziales ze mu odpada ?? :/


jak moze lakier odpadac? :/

yano - 2011-10-01, 22:44

Właśnie, fajnie że odkopałeś ten temat.
Zna ktoś produkt który pozwala niezauważalnie przejść z zaprawki, takiej małej, na stary lakier?

Kiler - 2011-10-01, 22:53

yano napisał/a:
Właśnie, fajnie że odkopałeś ten temat.
Zna ktoś produkt który pozwala niezauważalnie przejść z zaprawki, takiej małej, na stary lakier?


Rdza :D

whiteCALI - 2011-10-01, 23:24

yano napisał/a:
Właśnie, fajnie że odkopałeś ten temat.
Zna ktoś produkt który pozwala niezauważalnie przejść z zaprawki, takiej małej, na stary lakier?


chodzi Ci o spolerowanie lakieru za pomoca pasty? zebys mi nie dotknal K2!!!!

http://allegro.pl/nierozw...1845989183.html

meeega polecam!! jak masz polerke do tego to Ci zrobie bo to na wodzie muszi isc.. ale efekt jest meeega... szczerze polecam na czerwono-"malinowe" calibry... efekt powala na nogi... robilem tym po wpylkach i nic nie bylo widzac...

milimetr - 2011-10-02, 00:39

A może glanc-papier??? :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :lmao:
Na pewno efekt też kogoś powali na coś....

yano - 2011-10-02, 01:39

na ryj?

Nie nie rdza... jeszcze nie, ale niedługo :-/
trza się przygotować :)
Ogólnie to nie chodzi mi o środek do polerowania, co o jakiś lakier, żeby zaprawkę, którą w najbliższym czasie wydrapię w dosyć widocznym miejscu, przykryć najpierw lakierem pod kolor a potem... no właśnie, i tu tego czegoś nazwy nie pamiętam. chyb ajest to coś w spraju, nie wiem, tylko słyszałem od jakiegoś tam lakiernika kiedyś coś takiego
Nie widać w każdym razie, po zastosowaniu tego ustrojstwa, przejść między starym lakierem, a nowym. Pomocne gdy nie chce się malować całych elementów.

whiteCALI - 2011-10-02, 02:08

yano napisał/a:
na ryj?

Nie nie rdza... jeszcze nie, ale niedługo :-/
trza się przygotować :)
Ogólnie to nie chodzi mi o środek do polerowania, co o jakiś lakier, żeby zaprawkę, którą w najbliższym czasie wydrapię w dosyć widocznym miejscu, przykryć najpierw lakierem pod kolor a potem... no właśnie, i tu tego czegoś nazwy nie pamiętam. chyb ajest to coś w spraju, nie wiem, tylko słyszałem od jakiegoś tam lakiernika kiedyś coś takiego
Nie widać w każdym razie, po zastosowaniu tego ustrojstwa, przejść między starym lakierem, a nowym. Pomocne gdy nie chce się malować całych elementów.


zorientuje sie i dam Ci znac... wlacznie z cena.. ja to mam.. dajesz to do new lakieru jak rozcienczalnik i mieszasz... to sie doslownie "wrzera" w stary lakier i tyle... wiem o co Ci chodzi ale przy wpylce musisz zrobic "rekaw" i potem spolerowac wlasnie G3... tyle... :P

yano - 2011-10-02, 11:23

O, to może być to :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group