To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Calibra Klub
Klub miłośników motoryzacji

Ogłoszenia inne - [S] Spoiler Imrscher Oryginalny z Dokumentami (homologacją)

kacper_96 - 2017-02-23, 00:34
Temat postu: [S] Spoiler Imrscher Oryginalny z Dokumentami (homologacją)
Moja oferta dotyczy oryginalnego spoilera niemieckiej firmy Irmscher, do Opla Calibry A wraz z kilkustronicową dokumentacją. (homologacją) Jest to unikat gdyż nigdzie indziej nie znajdziesz oferty takiego spoilera z homologacją w tej cenie. Spoiler jest w 100% Oryginalny, co potwierdzają dokumenty (homologacja), a więc kupując go masz pewność że będzie spełniał swoją funkcję. (nie jak w przypadku podróbek i innych chińskich badziewi które zamiast poprawiać aerodynamikę i dociskać tylnią oś, sprawiają że auto przy większych prędkościach 'rzuca ' tyłem i jest trudne do opanowania) Element w mojej ocenie 4/5, do drobnych poprawek lakierniczych (białe kropki widoczne na zdjęciach + mały ubytek przy lewej krawędzi) Spoiler został zdemontowany z mojej kochanej Calibry z którą niestety musiałem się rozstać, niestety nie mam w tej chwili zdjęcia żeby pokazać jak znakomicie ten spoiler się na niej prezentuje. Spoiler jest z ledowym światłem STOP. Kupując go masz pewność że kupujesz porządny niemiecki produkt zaprojektowany i stworzony do tego auta.

cena: 200zł wysyłka na terenie Polski gratis
Zdjęcia w aukcji Allegro
LINK ALLEGRO: http://allegro.pl/opel-ca...6716899733.html



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group